ticoPlus | Artısı Bol Yeni Nesil E-Ticaret
24
MAY
Bir süredir üzerinde çalıştığımız iyzico v3 yeni sistem entegrasyon sürecini başarıyla tamamladık. Online ödeme altyapısında iyzico sistemini kullanan müşterilerimize duyurulur.... Devamı »
04
MAY
Yandex e-posta altyapısıyla ilgili son aylarda yaşanılan sorunlarla ilgili çalışmalarımızı ve testlerimizi bugün tamamladık. Sorunsuz bir şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bilg... Devamı »
18
AĞU
E-ticaret sistemini paket paket ayırıp aklınızı karıştırmak yerine tüm özellikleri tek bir pakette topladığımızı biliyor muydunuz? Tüm özellikler her daim aktif!... Devamı »
13
AĞU
Genç ve kreatif ekibimizin desteğiyle akıllı cihaz ve tabletlerle uyumlu arayüz tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Siz de bizimle iletişime geçerek mobil arayüz desteği talep edebilirsiniz.... Devamı »
25
TEM
E-ticaret web sitesi sahibi olmanızdan daha önemlisi, web sitenizin google ile iyi anlaşabilmesidir. Artık daha güçlü SEO alt yapımızla müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.... Devamı »
05
TEM
payU, iyzico, Paypal ve 2Checkout firmalarıyla yapılan kredi kartıyla online ödeme kolaylığı entegrasyonlarımız aktif! Detaylı bilgi için, www.ticoplus.com u ziyaret edebilirsiniz.... Devamı »