ticoPlus | Artısı Bol Yeni Nesil E-Ticaret

2004 yılından bu yana web tasarım ve web yazılım sektörlerinde ayrı ayrı bir çok projeye imza atarak edindiğimiz engin tecrübelerimizle her geçen yıl misyon ve vizyonumuzu genişlettik. Dinamik ve genç bir ekiple engin tecrübelerimiz birleştiğinde ortaya çıkardığımız sonuç ise her zaman temiz bir iş, etkili bir proje, adından söz ettiren web siteler olmuştur.

2014 yılı ikinci çeyreğinde tamamlamış olduğumuz profesyonel e-ticaret projesi olan "ticoPlus" ı satışa çıkartarak, siz değerli müşterilerimizin huzuruna sunduk.

ticoPlus' ın piyasadaki diğer e-ticaret sistemlerinden en önemli farkları arama motorları optimizasyonu ( SEO ), üstün web sunucusu özellikleri ve sistem özelliklerini paket paket ayırıp kafanızı karıştırmak yerine tüm özellikleri tek bir pakette sizlere sunmasıdır. Böylece en uygun fiyata tüm sistem özelliklerini barındıran, artısı bol bir profesyonel e-ticaret web sitesi sahibi olarak kazancınızı sürekli artan bir grafikle izlersiniz.

Sizinle de çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, bol kazançlı günler dileriz.


İlkelerimiz

Müşteri ve çözüm odaklı, profesyonel bakış açısına sahip, gelişime açık ve yenilikçi, etkin ve hızlı, yetenekli, kreatif.

Misyonumuz

Profesyonel, artısı bol bir e-ticaret web sitesi sahibi olmanın ihtiyacı olan tüm kobilerin hakkı olduğuna düşünüyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini üst düzey kılıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz değer ve işimize verdiğimiz önemle uzmanı olduğumuz web yazılım sektöründe global bir marka olmak.